در تمام طول سال نورفولک را با جشنواره ها جشن بگیرید

در هیچ کجای میانه اقیانوس اطلس ایالات متحده ، شهری فعال و با جشن بیشتر از نورفولک ، ویرجینیا پیدا نخواهید کرد. نورفولک با فرهنگ رو به رشد در مرکز شهر و وسعت پارک تاون پوینت در حاشیه رودخانه الیزابت ، زمینه بسیاری از جشنواره های پر جنب و جوش را فراهم می کند که ساکنان و بازدید کنندگان را در طول سال سرگرم می کند. مهم نیست که چه فصلی شما را به قلب منطقه جاده های همپتون بیاورد ، مطمئناً کاری جالب برای انجام و دیدن خواهید یافت.

جشنواره های نورفولک بهترین های شهر ، از هنر و موسیقی ، غذاهای محلی و افتخار میراث و تاریخ را برجسته می کند. این رویدادها برای ساکنان پیر و جوان از سنت های مداوم محبوب است و افراد تازه وارد به نورفولک همیشه می  قیمت گل آزالیا توانند از این برنامه لذت ببرند. حتماً تقویم خود را علامت گذاری کرده و تاریخ های رویداد بزرگ بعدی را ذخیره کنید ، زیرا محل های اقامت و پارکینگ گاهی اوقات از قیمت بالایی برخوردار هستند.

در اینجا تنها چند مورد از رویدادهای سالانه محبوب نورفولک است:

جشنواره بین المللی آزالیا: (آوریل) از سال 1953 ، شهر نورفولک آخر هفته در بهار را به مناسبت بزرگداشت نصب فرماندهی متفقین ناتو در آتلانتیك در نورفولك اختصاص داده است. جشنواره آزالیا از ملیت ها و فرهنگ های بسیاری که به شکل گیری تنوع نورفولک کمک کرده اند ، استقبال می کند. هر جشن به یک فرهنگ خاص ادای احترام می کند و از ملکه خیره کننده آزالیا و بارگاه او ، که یکی از محبوب ترین موکب های شهر را هدایت می کنند ، برخوردار است.

Harborfest: (ژوئن) Harborfest جشن میراث دریایی نورفولک است. نورفولک به عنوان یکی از قدیمی ترین بندرهای کشور ، بندرگاه مهم کشتی های نظامی و صنعتی بوده و هست. هر ساله در این جشنواره آبها زنده هستند و صدها قایق در حال رودخانه هستند. موسیقی زنده از کارهای محبوب محبوب ، لحن پرانرژی جشن آخر هفته را تعیین می کند.

جشنواره شراب ویرجینیا (اکتبر) یکی از سنت های مورد علاقه شهر در پاییز ، جشنواره شراب است که در تاون پوینت پارک برگزار می شود. در اینجا علاقه مندان به شراب می توانند بهترین نمونه های شراب ایالت را به همراه میان وعده های لذیذی که توسط رستوران های محلی تهیه می شود ، نمونه برداری کنند. در حالی که مهمانان از هوای خنک پاییزی لذت می برند ، موسیقی زنده صحنه را همراهی می کند.