ساختمان سبز – سازگار با محیط زیست ، بازیافت مواد بام

هر شخصی می خواهد فردی بزرگ با مهارت ها ، ارزش ها و استعدادهای خاص شناخته شود. این ویژگی ها معمولاً از نحوه لباس پوشیدن ، نحوه رفتار ، دوستانی که انتخاب می کنیم و بله ، رویکردی که برای تزئین خانه هایمان در نظر گرفته ایم.

من خودم را به پشت تو تکان دادم ، فقط چند زن بعد از بازسازی ساختمان متوجه شدم که او یک درب خشک کن را از دست داده است. داشتم به ماشین لباسشویی نگاه می کردم که کنار دیوار بیرونی قرار داشت و حتی به فکر خشک کن نبودم.

شما ممکن است چندین ایده مختلف داشته باشید ، حتی اگر آنها نیاز به هماهنگی داشته  پیمانکاری ساختمان باشند تا مانند موضوع کلی که برنامه ریزی کرده اید عمل کنند. با توجه به این نکته واقعاً به طراحی یک اتاق جهت داده نمی شود ، اما یک انتخاب را از نظر زیبایی در کنار هم قرار دهید.

طرح رنگ – کمد خود را بررسی کنید تا از رنگ بندی خود اطمینان حاصل کند. من به شما سرنخی از رنگ ها ، شکل ها ، الگوها و برش های مورد علاقه می دهم. همچنین ، رنگ های آرایش شما می توانند ایده ای راجع به گزینه رنگ شما ارائه دهند. مبلمان از روند مد پیروی می کنند ، دقیقاً چرا طراحی داخلی شما دیوانه وار نیست.

حتی اگر یک بژ از آن خنثی ها باشد که به گفته افراد ممکن است برای همیشه دوام داشته باشد ، نه تنها درست است. بژ می آید و می رود و به محبوبیت در طراحی می رسد. در حقیقت ، خواهید فهمید که رنگ بژ در انتها خارج است ، اما قهوه ای مطمئناً در آن وجود دارد.

آیا ساخت خانه ساز می تواند تقریباً به همه سوالات شما پاسخ دهد؟ اگر پیمانکار ساختمان منزل شما نیاز به مشاوره با استفاده از افراد شرکت خود به طور مداوم داشته باشد ، ممکن است دانش کافی در ایجاد کارآمد خانه نداشته باشد. این را به خاطر بسپارید ، فقط به این دلیل که یک پیمانکار جوان است ، نشان نمی دهد که او تجربه کافی ندارد و رویگردان شده است ، اغلب درست است. اگر یک پیمانکار 30 یا 40 سال سابقه کار داشته باشد ، ممکن است مستعد فروش افراد در مورد دانش خود باشد تا اینکه در واقع خانه خود را بسازد.

مهارت های ارتباطی: برای داشتن یک رابطه تجاری موفق ، مبدل باید صحبت خوبی داشته باشد. آیا سازنده همه موارد ، از جمله جزئیات فنی در مورد مجوزها ، کدها و مسائل ساختاری را با اصطلاحات غیر روحانی که صاحب خانه می تواند درک کند توضیح می دهد؟ آیا پرسنل دفتر کار مودب و در دسترس خواهند بود؟ آیا شخصیت ها مش یا برخورد می کنند؟ داشتن روابط دوستانه برای یک پروژه یکنواخت بسیار مهم است.

شما دقیقاً چی؟ با نوشتن همه این موارد ، من فهمیدم که برای تأسیس خانه به چند پیمانکار احتیاج دارد ، و همچنین کار زیادی برای ساختن خانه انجام می شود ، مطمئنا !! آیا واقعاً می خواهید قسمت جالبی بدانید ، من اطلاعات مهم را از دست می دهم. به هیچ وجه نمی توانم همه جزئیات را شرح دهم ، راهی بسیار ناشناخته هنگام ساخت خانه اتفاق می افتد.